Jesteś tutaj:ksiazkiprawnicze.com.pl » prawo » Prawo łowieckie

prawo łowieckie - Internetowa księgarnia prawnicza

Odpowiedzialność za szkody łowieckie

Odpowiedzialność za szkody łowieckie

Rakoczy Bartosz

Książka przedstawia wieloaspektową analizę problematyki odpowiedzialności za szkody łowieckie. W pracy omówiono m.in. takie zagadnienia jak: - szacowanie i określanie wysokości... więcej »

Cena: 122,30 zł
Prawo łowieckie Komentarz

Prawo łowieckie Komentarz

Rakoczy Bartosz Stec Roman Woźniak Agnieszka

Komentarz jest kompletnym i wielowątkowym omówieniem zagadnień polskiego prawa łowieckiego oraz najważniejszego orzecznictwa sądów powszechnych i administracyjnych w tym... więcej »

Cena: 134,10 zł
Prawo łowieckie Komentarz

Prawo łowieckie Komentarz

Pązik Adam Słomski Marcin

Celem komentarza jest pomoc w rozwiązywaniu praktycznych problemów związanych z łowiectwem. W publikacji omówiono zagadnienia odpowiedzialności za przewinienia łowieckie oraz... więcej »

Cena: 91,29 zł
Zadania organów administracji rządowej i samorządowej w zakresie ochrony przyrody, gospodarki leśnej, łowieckiej oraz ochrony środowiska

Zadania organów administracji rządowej i samorządowej w zakresie ochrony...

Celem książki jest wyjaśnienie zadań organów administracji rządowe i samorządowej w zakresie ochrony przyrody oraz odpowiedź na następujące pytania: - Czy uprawnienia i kompetencje... więcej »

Cena: 33,55 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone © Internetowa księgarnia prawnicza ksiazkiprawnicze.com.pl :: Prawo łowieckie :: szczegółowe informacje