Jesteś tutaj:ksiazkiprawnicze.com.pl » prawo » Testy dla studentów, pytania

testy dla studentów, pytania - Internetowa księgarnia prawnicza

Historia administracji

Historia administracji

Cichoń Paweł Nowakowski Michał

Niniejszy zbiór 900 pytań jest kluczem do sprawdzenia i usystematyzowania wiedzy z historii administracji. Rozwiązanie pytań pozwoli Ci skutecznie powtórzyć materiał przed egzaminem... więcej »

Cena: 34,42 zł
Historia ustroju Polski. Testy dla studentów

Historia ustroju Polski. Testy dla studentów

Anna Karabowicz

Niniejszy zbiór pytań pomoże Ci w opanowaniu, sprawdzeniu i usystematyzowaniu wiedzy z historii ustroju Polski. Zawarte w nim liczne teksty źródłowe nie tylko umożliwią Ci zapoznanie... więcej »

Cena: 31,47 zł
Powszechna historia państwa i prawa Testy dla studentów

Powszechna historia państwa i prawa Testy dla studentów

Stus Marek

zeka Cię wkrótce egzamin z powszechnej historii państwa i prawa? Czy znasz odpowiedzi na takie pytania: - Z czym związana była uznawana w dawnym prawie zasada ?słabości przyrodzenia?? -... więcej »

Cena: 38,36 zł
Prawo administracyjne Testy

Prawo administracyjne Testy

Drobny Wojciech

Czeka Cię wkrótce egzamin z prawa administracyjnego? Czy znasz odpowiedzi na następujące pytania: - Pomiędzy wojewodą pomorskim a śląskim doszło do pozytywnego sporu kompetencyjnego więcej »

Cena: 38,36 zł
Prawo karne procesowe Testy

Prawo karne procesowe Testy

Błoński Michał Grzegorczyk Tomasz Izydorczyk Jacek

Podręcznik Prawo karne procesowe. Testy ma być pomocny w poznawaniu postępowania karnego, a także ma służyć weryfikowaniu wiedzy z tej dziedziny. Struktura opracowania została... więcej »

Cena: 39,14 zł
Uprawnienia do sporządzania certyfikatów energetycznych budynków z płytą CD. Pytania egzaminacyjne, odpowiedzi i omówienia

Uprawnienia do sporządzania certyfikatów energetycznych budynków z płytą...

Niniejsza książka jest adresowana do osób ubiegających się o uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej. Opracowane w książce pytania i zadania, zostały... więcej »

Cena: 215,00 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone © Internetowa księgarnia prawnicza ksiazkiprawnicze.com.pl :: Testy dla studentów, pytania :: szczegółowe informacje