Jesteś tutaj:ksiazkiprawnicze.com.pl » prawo » Zeszyty naukowe

zeszyty naukowe - Internetowa księgarnia prawnicza

Debata nad stanem wojennym w Polsce. Publicystyka "Gazety Wyborczej", "Naszego Dziennika", "Rzeczpospolitej", "Trybuny" oraz "Życia" z la

Debata nad stanem wojennym w Polsce. Publicystyka "Gazety Wyborczej"

Kamińska Kamila

Tom 18. serii "Media początku XXI wieku" wydawanej wspólnie z Instytutem Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Jest to książka o jednej z ważniejszych polskich debat współczesnych więcej »

Cena: 47,73 zł
Edukacja Prawnicza Nr 2015/04/160

Edukacja Prawnicza Nr 2015/04/160

Temat miesiąca Odstąpienie od umowy na wypadek oświadczenia o zamiarze niewykonania zobowiązania - nowa podstawa odstąpienia po nowelizacji Kodeksu cywilnego. więcej »

Cena: 19,95 zł
Gdańskie studia prawnicze Tom 34

Gdańskie studia prawnicze Tom 34

Tradycja wydawania wGSPłasnego periodyku naukowego przez Wydział Prawa i Administracji sięga samych początków historii Wydziału. Już w 1972 r. ukazał się pierwszy numer "Zeszytów... więcej »

Cena: 30,95 zł
Jerzy Wróblewski Pisma wybrane

Jerzy Wróblewski Pisma wybrane

Ponieważ przedstawiony tutaj wybór zawiera zbiór znakomitych artykułów publikowanych przez wiele lat przede wszystkim w "Państwie i Prawie" oraz "Studiach Prawno-Ekonomicznych" więcej »

Cena: 91,29 zł
Krytyka prawa Niezależne studia nad prawem t.4

Krytyka prawa Niezależne studia nad prawem t.4

Wojciech Witkowski: Państwo dobrem nadrzędnym w nowożytnej Europie - od dworu monarszego do administracji publicznej Jacek Matuszewski: Wolność obywatela a prywatyzacja zadań... więcej »

Cena: 44,90 zł
Krytyka Prawa Niezależne Studia Nad Prawem Tom 5

Krytyka Prawa Niezależne Studia Nad Prawem Tom 5

Opracowanie zbiorowe

Do tworzenia, wykładni, stosowania i funkcjonowania prawa niezbędna jest postawa krytyczna wobec niego; otwarte, rzetelne i niezależne podejście do prawa jako przedmiotu refleksji... więcej »

Cena: 108,61 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone © Internetowa księgarnia prawnicza ksiazkiprawnicze.com.pl :: Zeszyty naukowe :: szczegółowe informacje