Jesteś tutaj:ksiazkiprawnicze.com.pl » prawo » Ustawa o ...

ustawa o ... - Internetowa księgarnia prawnicza

Gry hazardowe. Komentarz do ustawy o grach hazardowych

Gry hazardowe. Komentarz do ustawy o grach hazardowych

Bik Mirosław Kamionowski Robert Obrępalski Dariusz Ryszard Katarzyna

Ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. Nr 201, poz. 1540 z późn. zm.) zastąpiła wcześniejszą ustawę z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych... więcej »

Cena: 58,44 zł
Prawo do broni w Polsce i Europie

Prawo do broni w Polsce i Europie

Marcin Mróz

Wydanie: pierwsze W książce omówiono polską ustawę o broni i amunicji oraz jej praktyczne stosowanie w aspekcie udzielania pozwoleń na broń osobom fizycznym, a także odpowiednie... więcej »

Cena: 35,10 zł
Prawo suplementów diety

Prawo suplementów diety

Gęsiak Katarzyna Kondrat Mariusz

Poradnik jest efektem wieloletnich praktycznych doświadczeń związanych z obsługą prawną podmiotów z obszaru suplementów diety i produktów pokrewnych. Prezentowane opracowanie... więcej »

Cena: 47,65 zł
Prawo turystyczne

Prawo turystyczne

Nesterowicz Mirosław

Książka zawiera omówienie najważniejszych problemów związanych ze stosowaniem przepisów prawa turystycznego, w tym m.in.: - prawnych aspektów działalności biur podróży więcej »

Cena: 76,68 zł
Ustawa o broni i amunicji Komentarz

Ustawa o broni i amunicji Komentarz

Kurzęba Bolesław

Stan prawny 1 maja 2010r. Prezentowana publikacja stanowi szczegółowy komentarz do ustawy z 21.5.1999 r. o broni i amunicji (t.j. Dz.U. z 2004 r. Nr 52, poz. 525 ze zm.). Autor... więcej »

Cena: 82,40 zł
Ustawa o drogach publicznych

Ustawa o drogach publicznych

Podhorodecki Wiesław

Książka zawiera starannie wybrane przez autora aktualne i zarazem najważniejsze dla wykładni tezy orzeczeń sądów administracyjnych i cywilnych do poszczególnych artykułów... więcej »

Cena: 96,43 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone © Internetowa księgarnia prawnicza ksiazkiprawnicze.com.pl :: Ustawa o ... :: szczegółowe informacje